Rodzina i Przyjaciele

Prywatne forum Anny Marii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zaczynamy się zbierać - do czasu "zameldowania się" większości zaproszonych Użytkowników forum, będzie ono otwarte - potem zostanie zamknięte, czyli zupełnie nie widoczne dla przypadkowych odwiedzających. Będziemy mogli rozmawiać zupełnie swobodnie. ;-)
Rejestrujcie się, wpisujcie na listę obecności, piszcie pamiętając o czytających "gościach", a kiedy będzie już można "utajnić" forum, powiadomię Was o tym.

#1 2008-08-21 23:38:59

amdep

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 24
Punktów :   
Data urodzenia: 3 maja
Znak Zodiaku: Byk
Motto: Po burzy wychodzi Słońce!
WWW

Kto, gdzie i kiedy...

Z większością zaproszonych spotkałam się w Compensie, ale z Hanią W. spotkałam się trochę wcześniej, jeszcze w PZU - gdzie pracowałam od 1975 roku.
Przez 30 lat spotykałyśmy się już tylko prywatnie - kawał czasu!
Chciałabym, żeby z wszystkimi bliskimi koleżankami i kolegami z pracy udało mi się zachować znajomość tak długo!

Poopowiadajcie o swoich znajomych i przyjaciołach z pracy, z którymi nadal utrzymujecie kontakt - to dobry sposób, żeby sobie przypomnieć, co jest w życiu ważne


Przyjaciele są jak anioły, które unoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapomniały jak się lata...

Offline

 

#2 2008-08-22 19:13:52

marysiaw

Przyjaciel

Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kto, gdzie i kiedy...

Witam,
dla mnie praca w Compensie to nie są dawne, dobre czasy, tylko mój czas w życiu w którym borykałam się z nielubianą pracą i dojrzewaniem. Czas bardzo bolesny. Teraz wreszcie dorosłam i pracuję w wymarzonym zawodzie.
Pracuję z ludźmi, którzy (jak ja kiedyś) nie lubią tego, co robią i dają "popalić" innym. Jak na nich patrzę, to chciałabym przeprosić wszystkich dawnych znajomych z pracy, jeżeli zaszłam im wtedy "za skórę" .

Nie wiem, czy w życiu ważne jest tylko utrzymywanie kontaktu ze znajomymi z pracy .
Ja utrzymuję kontakt z Witkiem Czechowskim - jest moim szwagrem, spotykamy się na rodzinnych obiadach i tak jak kiedyś, nie rozmawiamy wtedy o pracy . Spotykam się "dorywczo" z p. Bogusiem Śmiałkowskim, bo kupuję od niego znaczki. Poza tym czasem jestem zapraszana na spotkanka towarzyskie dawnych i obecnych pracowników księgowości Compensy latem.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich znajomych i nieznajomych,
Marysia

Offline

 

#3 2008-08-22 20:03:16

amdep

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 24
Punktów :   
Data urodzenia: 3 maja
Znak Zodiaku: Byk
Motto: Po burzy wychodzi Słońce!
WWW

Re: Kto, gdzie i kiedy...

Mnie nie "zaszłaś za skórę" Maryniu, zresztą wiesz, bo nieraz rozmawiałyśmy o czasie, kiedy pracowałyśmy razem.

Chyba obu nam nie było z tym źle, jeśli się nadal spotykamy - ile lat? Kurczę, policz, bo ja jak zwykle z matematyką na bakier!

Szkoda, że nie udało nam się "wciągnąć do towarzystwa" naszej ówczesnej szefowej, Romy - fajna z niej kobieta, rozsądna, spokojna. No, ale cóż, może dla niej z jakiegoś powodu (na pewno nie z naszego!) tamte czasy też nie były "starymi, dobrymi czasami"

Maryniu, bardzo się cieszę, że natychmiast odpowiedziałaś na moje zaproszenie na to forum! Jako PIERWSZA!

Bożenkę A. i Zosię S. ja sama zarejestrowałam, ze względów "technicznych" - ale nie oznacza to, że zaraz wejdą i będą pisać. Jedna i druga usprawiedliwiona.

Bardzo bym chciała, żeby się zgłosili wszyscy zaproszeni - no, cóż, muszę powściągnąć wrodzoną niecierpliwość i zaczekać.
Na moim forum dla seniorów szybko poszło rozkręcenie forum - ponieważ są tam panie dysponujące czasem


Przyjaciele są jak anioły, które unoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapomniały jak się lata...

Offline

 

#4 2008-09-16 19:04:07

Gagacik

Przyjaciel

12214740
Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 4
Punktów :   
Data urodzenia: 10 maja 1980
Znak Zodiaku: Byk
Motto: Po prostu żyć...aż tyle.

Re: Kto, gdzie i kiedy...

My też znamy się z Compensy. Pamiętam, że pierwszy raz spotkałyśmy się w Warszawie, przyjechałam na szkolenie: pierwsza praca, młoda i przestraszona. Trójskładnikowa mieszanka wybuchowa, hi,hi. Wtedy była wybierana jakaś grupa do cyklu szkoleń, stałaś z boku i pełniłaś chyba rolę obserwatora-selekcjonera . Ech, byłam wtedy taka pełna optymizmu i pasji, ale po 5 latach pracy w Compensie byłam tylko... zmęczona, strasznie zmęczona. Ale mam wiele dobrych wspomnień i twardszą skórę A teraz muszę wyjść. I ... dokończę później

Offline

 

#5 2008-10-07 17:31:54

Gagacik

Przyjaciel

12214740
Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 4
Punktów :   
Data urodzenia: 10 maja 1980
Znak Zodiaku: Byk
Motto: Po prostu żyć...aż tyle.

Re: Kto, gdzie i kiedy...

Jak napisałam: dokończę później, to miałam na myśli wieczór tego samego dnia lub co najwyżej dzień następny... Ech, wstyd naprawdę, bo dzięki Bogu mamy 7 październik, a to wszystko przez moje roztrzepanie (??), nie raczej, nie, roztrzepana to ja nie jestem , raczej zajęta wieloma rzeczami . Ale wracając do tematu. No to był ten cykl szkoleń, ale wtedy to się tak poznałyśmy troszkę. Znajomość nabrała rumieńców podczas wspólnych pobytów w Mądralinie. Pamiętasz Aniu? Fajne to były czasy, ludzie - kompani cudni, warsztaty szkoleniowe ciekawe, a ... w ogóle było super, przynajmniej mi... Jestem, bo poszłam odgrzebać wspólne zdjęcie z pobytu w Mądralinie (z roku 2002, o narodzie jak to dawno było ). I oglądam sobie teraz wszystkie buzie, niektóre z pamięci mi się już trochę wymazały (ale Twoja nie!), i swoją buzię (kiedyś młodą i piękną, teraz tylko piękną ... haha ). Pozdrawiam ciepło, humor mam dzisiaj trochę "spsuty", ale najadłam się strucli wiśniowej, to liczę na rychłą poprawę nastroju

Offline

 

#6 2008-10-15 21:33:32

amdep

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 24
Punktów :   
Data urodzenia: 3 maja
Znak Zodiaku: Byk
Motto: Po burzy wychodzi Słońce!
WWW

Re: Kto, gdzie i kiedy...

Pamiętam Mądralin,
oczywiście, że pamiętam!

Dla mnie też były to wspaniałe chwile - prawdę powiedziawszy, te szkolenia to było to, co mnie "trzymało przy życiu" w czasie, kiedy nie było już Lutostańskiego i Compensa nie była już "nasza".


Przyjaciele są jak anioły, które unoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapomniały jak się lata...

Offline

 

#7 2008-10-26 18:50:07

Gagacik

Przyjaciel

12214740
Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 4
Punktów :   
Data urodzenia: 10 maja 1980
Znak Zodiaku: Byk
Motto: Po prostu żyć...aż tyle.

Re: Kto, gdzie i kiedy...

Zgadzam się z Tobą, jak już w Compensie zaczęło być kiepsko, to szkolenia rzeczywiście trzymały przy życiu, i to nie tylko te w Mądralinie. Ludzie byli super. Ja ze swojego oddziału łomżyńskiego i czasu pracy w Compensie dostałam "w spadku" świetną przyjaciółkę. Teraz przy wspólnych spotkaniach często żartujemy, że to jedyna dobra rzecz, która nas tam spotkała ))). W każdym razie warto było tam się znaleźć, żeby mieć taką osobę za przyjaciela. Acha, i też ma na imię Ania. No, te Anki to naprawdę w sobie coś mają . Ja w każdym razie mam do nich wyjątkowe szczęście. Bo przecież kolejna "psiapsiółka" nabyta w czasie studiów to też Ania. Sami widzicie !!!
A jak wysupłam coś z głowy, to jeszcze powspominam Mądralin, a i owszem Aniu, na pewno, obiecuję.

Offline

 

#8 2008-11-01 17:25:24

amdep

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 24
Punktów :   
Data urodzenia: 3 maja
Znak Zodiaku: Byk
Motto: Po burzy wychodzi Słońce!
WWW

Re: Kto, gdzie i kiedy...

Agatko,

czekam na Twoje wspomnienia, moja pamięć potrzebuje już jakiegoś "zaczepienia", żeby dalsze skojarzenia doprowadziły do czasów, które sobie chcę przypomnieć.

Ja z Mądralina najlepiej pamiętam pierwszą wizytę, kiedy pojechałam tam z Krzysiem K. - wjechaliśmy na teren ośrodka, a tam po obu stronach drogi kwitnące bzy...
To dlatego zawsze darzyłam Mądralin taką sympatią, bo pierwsze wrażenie było cudowne!


Przyjaciele są jak anioły, które unoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapomniały jak się lata...

Offline

 
Forum prywatne Anny Marii

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klanbloodkillers.pun.pl www.serjtankian.pun.pl www.extremefighters.pun.pl www.mat-inf.pun.pl www.playmt2.pun.pl